Wollex, Masaj Koltuğu konusunda uzman

Masaj Koltuğu alanında 20 yılı aşkın süredir hizmetinizdeyiz.

Yoğun iş temposuyla yorgun düşen vücudun iyi bir masaj ile kendine gelmesi için artık masaj salonlarına gitmenize gerek yok. Masaj salonlarına gitmek ve gelmek için kaybedeceğiniz zamanı sevdiklerinizle geçirmek isterseniz bir Wollex Masaj Koltuğu'na sahip olarak etkili bir çözüme kavuşabilirsiniz. Bu aşamada yapacağınız araştırmada yıllarını deneyimiyle masaj koltuğu sektörüyle bir çok ilki başaran Wollex Masaj Koltuğu firmasını tercih ederek ileride ortaya çıkabilecek riski de ortadan kaldırabilirsiniz. 


Masaj Koltuğu Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

İyi ve kaliteli bir masaj koltuğu seçebilmek için kişinin beden-kilo endeksi ile doğru orantılı bir şekilde olmalıdır. Özellikle de boyun masajı yapan mekanizmanın tam boyuna uyması ve bu esnada kalça ve bel masajı yapan unsurların da tam noktalara temas etmesi iyi bir masaj için şarttır. Konuya bu açıdan bakıldığında; masaj koltuğu markaları ve modellerinin yanı sıra boyutlarının da son derece önemli olduğu net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise masaj koltuğu satışını ve pazarlamasını yapan kuruluşun kendi üretimi olup olmaması ve satış sonrasında servis imkanı sağlayıp sağlamadığıdır. İthalatçı firmalardan alınacak olan masaj koltukları için firmanın çalışmaları kontrol edilmeli, referansları incelenmeli ve ihtiyacınıza yönelik bir masaj koltuğu seçimidir. 


Teknolojinin ilerlemesi ve bu günlere gelişmiş olarak gelmesi ile masaj koltukları için büyük ölçüde profesyonel çalışma sistemleri sağlanmaktadır. Özellikle masaj koltukları; boyun ve baldır yerlerinde oluşan ve kullanıcı kişiye yeterli gelemeyen masaj sistemleri; modern 3D ve 4D teknolojileri ile yüksek seviyelere yükselmiştir. Bu teknoloji ile baldırlarda oluşan ağırlık taşıyamama durumu tarihe karışmış olacaktır. Aynı zamanda spordan önce ve sonra yapılan esnetme ve gerdirme hareketleri modern masaj koltuklarında mevcut bir şekilde gerçekleşmektedir. 


Günümüzde karşılaşılan rahatsızlıklardan biri uyku, spor sonrası oluşabilen kas çekilmeleri, doğru nefes alıp verememe, sinir sıkışmaları, spora bağlı oluşan damar fonksiyonlarında bozukluk gibi şikayetler modern masaj koltuğu sayesinde en aza indirilmektedir. Ev tipi masaj koltukları ise somut problemlerin dışında soyut olarak hissedilen stres, sinir, yorucu bir günün yaşam içerisindeki olumsuzlukları günümüzde gelişen yeni teknolojilere sahip masaj koltuğunda bulunan ve 3D teknolojisiyle yenilenmiş baş ve boyun destekli masaj yerleri gibi sıkıntıları büyük ölçüde hedeflemektedir.

  • May 28, 2019
  • Comments: 0